Düzeltme Politikası

Sağlık Sözlüğün Düzeltme Politikası

Sağlık Sözlük, gerekli gördüğünde orijinal içerikte düzeltmeler veya açıklamalar yapmayı taahhüt eder. Yazım, dil bilgisi veya üslup değişiklikleri gibi küçük hataları bile düzenlemek için hemen harekete geçiyoruz. Stil değişiklikleri içeriğin anlamını değiştirmediğinden, bu tür “stil” değişiklikleri sitemizde haber verilmeksizin güncellenecektir.

İçerik için önemli olan hatalar tespit edersek, içeriği güncelleyeceğiz ve düzeltmeden sonraki altmış (60) gün boyunca bu sayfadaki düzeltmeleri, orijinal makalenin düzeltilmiş versiyonuna bağlantı vererek not edeceğiz ve düzeltmeyi referansınız için buraya not edeceğiz. Bu düzeltme politikası, haberler, özellikli makaleler veya orijinal tıbbi referans materyali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yalnızca Sağlık Sözlük orijinal içeriği için geçerlidir. Lisanslı veya üçüncü taraf içeriğindeki herhangi bir düzeltme, yayıncının sorumluluğundadır.

Herhangi bir içeriğimizde bir hata bulduğunuzu düşünüyorsanız, Sitemizin altbilgi bölümündeki ” İletişim ” bağlantılarını kullanarak Müşteri Hizmetleri ekibimize bir e-posta göndererek bize bildirin.