Misyonumuz paylaşmak ve bilgilenmek.

Sağluk Sözlüğün misyonu, sağlık ile ilgili bilgileri paylaşmak ve büyütmektir. Pek çok insan için değerli olabilecek sağlık, hastalık, ilaçlar ile ilgili bilgi şu anda yalnızca doktorlar ve o hastalığı daha önce yaşayan insanlarda vardır. Sağlık ile ilgili bilgiye sahip insanları, ihtiyacı olan insanlarla buluşturmak, insanların daha önce yaşadığı tecrübeleri, bilgileri diğer hastalığı, bilgiye ihtiyacı olanların yararına paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Neden Sağlık Sözlükte Olmalısınız?

Değerlerimiz

1. Uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarın

Sonsuza kadar süreceğini umduğumuz bir sözlük  ve bilgi portalı inşa ediyoruz. Güçlü ve bağımsız bir sözlük olmak istiyoruz.

3. Değer veriyoruz

Tecrübeleri ve sağlık hakkında bilgileri olan ama aynı zamanda bilgilerini diğer ihtiyacı olan insanlarla paylaşmak isteyen insanlara, doktorlara, hemşirelere, hastalara ve sorulan hastalığı daha önce geçiren kişilere değer veriyoruz.

4. Doğrudan ve saygılı olun

Sürekli geri bildirim bekliyoruz ve memnuniyetle karşılıyoruz. Açık ve anlaşılır olmaları konusunda birbirimize güveniyoruz, bu yüzden aklınıza takılan bir şey olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.